Hangi Ünlüler Saç Ektirmeli? - NewAge - Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi

Blog Yazıları

Hangi Ünlüler Saç Ektirmeli?

Hangi Ünlüler Saç Ektirmeli?

Prince William

35 yaşına merdiven dayayan Prens William  için saç ekimi yaptırma zamanı artık gelmiş görünüyor.Kraliyet ailesindeki erkek tipi dökülme geçmişi gözönüne alınırsa bu dönemde gerçekleştirilen tek seanslık FUE tekniğinde bir saç ekimi operasyonu mevcut durumu 8-10 ay içerisinde olumlu yönde değiştirebilir.Mevcut saçlarını korumak için ek tedavilere de ihtiyaç duyacağı muhtemel görünüyor. İlerleyen yıllarda mevcut saçlarının dökülmesi durumunda ikinci bir seans saç nakli ihtimal dahilinde olup verici sahanın kullanımında maksimum hassasiyet gösterilmelidir.

sac-ekimi sac-ekimi-sonrası

Arjen Robben

‘32 yaşındaki en yaşlı futbolcu’ olarak adlandırılan Hollanda asıllı Bayern Munich’li Arjen Robben sağlıklı bir verici saha ve dar bir ekim alanı ile  şaç ekimi yaptırması gereken ünlüler arasında 2 numara. Uzun yıllardır saçlarını kısa olarak kullanan Robben bir seans saç ekim sonrasında hayatında yeni bir sayfa açabilir.

 

robben-1 roben2

Kemal Kılıçdaroğlu

67 yaşının henüz başlarında olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu listemizin 3.sırasında.Sağlıklı bir verici sahaya sahip olduğu görülen Sn.Kılıçdaroğlu’nun tek seanslık bir Fue saç ekimi operasyonu ile ikinci baharı yaşama şansı çok yüksek.

fue-sac-ekimi
fue-sac-ekimi-sonrası

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir