למה דווקא טורקיה?

חמש סיבות מדוע לעשות השתלת שיער באיסטנבול

טורקיה היא המדינה המובילה בעולם להשתלות שיער. ענף השתלות השיער בטורקיה מוערך סביב המיליארד דולר וכ-5,000 מטופלים טסים לטורקיה בכל חודש לעבור השתלת שיער.

. צוות מנוסה מאוד ואלפי מטופלים מאושרים

ד“ר אפאידין הוא רופא מומחה בעל שם עולמי המספק את הרמה הגבוהה ביותר בענף ניתוחי השתלת השיער. הוא מתכנן ומפקח על כל הניתוחים, השאר נעשה בעזרת צוות אחיות חדר הניתוח המנוסות שלו.

Please note that there are some hair transplantation teams of technicians who are not accredited for hair transplantation operations. In Turkey only doctors can operate patients for hair transplantation.

Dr. Ilker Apaydin also gives training to doctors coming from different countries to learn about the technique.

בתי חולים חדשניים ומודרנים

לבתי החולים בטורקיה יש טכנולוגיות רפואיות מתקדמות ביותר, בעוד לבתי חולים רבים באירופה ובארצות הברית אין. בתי החולים בטורקיה לא רק מאובזרים מבחינה רפואית, הם גם מציעים שירותי יוקרה מעולים. בתי חולים רבים בטורקיה מוסמכים על ידי ועדת ההסמכה של JCI. בדוק את בתי החולים המסונפים אלינו.

. שירותים איכותיים ואירוח מלא

הטורקים ידועים באירוח שלהם. זה משתקף לדוגמה בענף התיירות. זו הסיבה שלטורקיה יש מלונות רבים בטווחים שונים, ממלונות חמישה כוכבים ועד מלונות בוטיק.

יש לנו קשר עם מלון בוטיק, מלון מודוס, קרוב מאוד למשרדים שלנו, אשר מספק את שירותי האירוח האיכותיים ביותר עבור המטופלים שלנו. במלון מודוס ידאגו לכם. ניתן למצוא מידע נוסף על המלון כאן.

4. פתרונות כלכליים ואטרקטיביים

השתלת שיער הוא ניתוח יקר כמו כל הניתוחים הקוסמטיים האחרים. אם אתה כבר מחפש ניתוח להשתלת שיער במשך זמן מה, קרוב לוודאי שכבר נתקלת במחירים במדינות אירופיות אחרות או בארה"ב.

אך אנא, היזהר ממחירים נמוכים מאוד! ייתכן שנתקלת במחירים נמוכים מאוד שבהם כמה טכנאים ללא רישיון מציעים את הטיפול. בחירת מרפאה שכזו עלולה להוביל לתוצאות בלתי הפיכות כמו איבוד אזור התרומה יקר הערך שלך, לצמיתות.

5. עיר יפהפייהL

איסטנבול היא עיר מעוררת השראה. בזמן שאתה נוסע להשתלת שיער ייתכן שתהיה לך הזדמנות גם לבקר בעיר המרהיבה הזו. המרפאה שלנו נמצאת בלב העיר. לאחר הניתוח שלך תוכל לשתות קפה ברובע נישנטאשי היפה שהוא גם אזור קניות פופולרי מאוד. או שתוכל לקחת מונית ולהתמזג עם הקהל המטריף בביקור בבזאר הגדול או באיה סופיה. תוכל לאכול ארוחת ערב במסעדה מפוארת על יד הבוספורוס היפה. אם תבקש, העוזר האישי שלך יעזור לך עם מגוון אפשרויות כמעט אינסופי.