למה דווקא טורקיה?

חמש סיבות מדוע לעשות השתלת שיער באיסטנבול

טורקיה היא המדינה המובילה בעולם להשתלות שיער. ענף השתלות השיער בטורקיה מוערך סביב המיליארד דולר וכ-5,000 מטופלים טסים לטורקיה בכל חודש לעבור השתלת שיער.

צוות מנוסה מאוד ואלפי מטופלים מאושרים

ד“ר אפאידין הוא רופא מומחה בעל שם עולמי המספק את הרמה הגבוהה ביותר בענף ניתוחי השתלת השיער. הוא מתכנן ומפקח על כל הניתוחים, השאר נעשה בעזרת צוות אחיות חדר הניתוח המנוסות שלו.

באיסטנבול יש לא מעט קליניקות  אשר אינם מוסמכים לביצוע השתלות שיער. בטורקיה רק רופאים יכולים לנתח חולים להשתלת שיער.

ד"ר אילקר אפאדין מעניק הכשרה גם לרופאים ממדינות שונות.

בתי חולים חדשניים ומודרנים

לבתי החולים בטורקיה יש טכנולוגיות רפואיות מתקדמות ביותר, בעוד לבתי חולים רבים באירופה ובארצות הברית אין. בתי החולים בטורקיה לא רק מאובזרים מבחינה רפואית, הם גם מציעים שירותי יוקרה מעולים. בתי חולים רבים בטורקיה מוסמכים על ידי ועדת ההסמכה של JCI. בדוק את בתי החולים המסונפים אלינו.

שירותים איכותיים ואירוח מלא

הטורקים ידועים באירוח שלהם. זה משתקף לדוגמה בענף התיירות. זו הסיבה שלטורקיה יש מלונות רבים בטווחים שונים, ממלונות חמישה כוכבים ועד מלונות בוטיק.

יש לנו קשר עם מלון בוטיק, מלון מודוס, קרוב מאוד למשרדים שלנו, אשר מספק את שירותי האירוח האיכותיים ביותר עבור המטופלים שלנו. במלון מודוס ידאגו לכם. ניתן למצוא מידע נוסף על המלון כאן.

פתרונות כלכליים ואטרקטיביים

השתלת שיער הוא ניתוח יקר כמו כל הניתוחים הקוסמטיים האחרים. אם אתה כבר מחפש ניתוח להשתלת שיער במשך זמן מה, קרוב לוודאי שכבר נתקלת במחירים במדינות אירופיות אחרות או בארה"ב.

אך אנא, היזהר ממחירים נמוכים מאוד! ייתכן שנתקלת במחירים נמוכים מאוד שבהם כמה טכנאים ללא רישיון מציעים את הטיפול. בחירת מרפאה שכזו עלולה להוביל לתוצאות בלתי הפיכות כמו איבוד אזור התרומה יקר הערך שלך, לצמיתות.

עיר יפהפייה