אודותינו

ברוכים הבאים לקליניקת NEW AGE

אומרים שכירורגיה אסתטית תגרום לך להיראות צעיר יותר. זה רק חלק אחד של האמת. כירורגיה אסתטית תגרום לך להיראות צעיר יותר וגם תגרום לך להרגיש צעיר הרבה יותר.

 

רוב המטופלים שלנו מחפשים פתרון להתקרחות, מתיחת פנים או עבודת אף,  לאחר הניתוח הלחץ והצפייה עדיין קיימים אך ברמה נמוכה יותר. אך כאשר הריפוי מתחיל, הבצקת נעלמת והשיער מתחיל לצמוח, הלחץ נעלם והמטופל מתחיל להרגיש טוב בקשר למראהו.

לא מדובר רק בצמיחת שיער, או גוף או פנים נאים למראה, אלא מדובר בתחושת ביטחון, הרגשה של בטחון במראה בעבודה או בכל מסגרת חברתית.

מרפאת ניואייג‘ היא מרפאה עם אלפי מטופלים מרוצים המגיעים מכל רחבי העולם.

את המרפאה שלנו מוביל ומנהל ד“ר אילקר אפאידין. ד“ר אפאידין הוא אחד מהמנתחים הפלסטיים הבודדים אשר הקדישו המון שנים מהקריירה שלהם להשתלות שיער בלבד. האתר Realself העניק לו את פרס ה-”תורם מוביל לתחום השתלות השיער“.

ד“ר אילקר עובד עם צוות רפואי מיומן עם עשרות שנים של נסיון בתחום. צוות השתלת השיער שלנו מטפל במטופלים במסירות רבה. המטרה העיקרית שלנו היא לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור גברים ונשים כאחד, הסובלים מנשירת שיער ומשתוקקים להשיב לעצמם את המראה שלהם.

חשוב לנו מאוד להיות מוסריים. הקו המנחה שלנו הוא ”ראשית כל, אל תפגע“ ומכאן שאנו פועלים על פי שבועת היפוקרטיס. אנחנו אוהבים את המטופלים שלנו ואכפת לנו מאוד מהם. אנו מודעים לכך שיש שוק שחור להשתלות שיער בטורקיה אשר הולך וגובר וחשוב לנו להדגיש שעל מקצוענות ומוסר אין פשרות ואנו לוקחים על עצמנו את מלוא האחריות לשירות אותו אנו מציעים. אם אתה רוצה לשמוע עוד, אל תהסס ליצור איתנו קשר.

ברגע שתיצור עימנו קשר, נצמיד לך איש קשר אישי ומקומי שיתאם עבורך הכל. חשוב לנו מאוד שתרגיש בטוח ושתקבל את היחס הטוב ביותר.

אז אם אתם מוכנים להרגיש צעירים יותר, בואו אלינו לקליניקת NEW AGE